Drijvende sleutelhanger
Art.nr.: 324228
Drijvende sleutelhanger in vrolijke kleuren. Om uw sleutels altijd te herkennen en veilig te stellen! Ideaal voor de watersporters! Bedrukken op voor- en achterzijde. 1 kleurensamenstelling mogelijk. Lees meer
Bekijk specificaties | Sample opvragen
- Vrolijke, felle kleuren
- Op voor- en achterzijde te bedrukken
- Herkenbare sleutels die blijven drijven
- Slechts één kleursamenstelling
Productomschrijving Specificaties Sample opvragen
- Vrolijke, felle kleuren
- Op voor- en achterzijde te bedrukken
- Herkenbare sleutels die blijven drijven
- Slechts één kleursamenstelling

Drijvende sleutelhanger
Digitale drukproef
Instelkosten
Gratis
Gratis
Vanafprijs
0,26
- Gratis verzending Benelux
Vanafprijs: 0,26 excl. BTW
Drijvende sleutelhanger
Digitale drukproef
Instelkosten
Gratis
Gratis
Vanafprijs
0,26
- Gratis verzending Benelux
Vanafprijs: 0,26 excl. BTW
Productspecificaties
Relatiegeschenk |
|
---|---|
Artikelnummer |
324228 |
Art. nr. (alternatief) |
1167 |
Vanafprijs |
€ 0,26 |
Materiaal |
nylon, eva, staal |
Afmetingen relatiegeschenk |
8,5 cm x 3,5 cm x 1,2 cm |
Gewicht artikel |
8 gr |
Verpakking |
|
---|---|
| |
Kleinverpakking aantal |
50 |
| |
Grootverpakking aantal |
1200 |
| |
Grootverpakking maten |
47 cm x 39 cm x 61.5 cm |
| |
Grootverpakking gewicht |
9.6 kg |
Volledige productomschrijving
Als u de watersporters onder ons tegemoet wilt komen, laat u drijvende sleutelhangers bedrukken! Bijna altijd heb je natuurlijk je sleutels bij je. En hoe fijn is het om zeker te weten dat je ze herkent, maar nog belangrijker: dat ze altijd voor het grijpen liggen, ook wanneer u ze per ongeluk in het water laat vallen. Of u nu gaat varen, waterskiën of zwemmen, uw sleutels zijn veilig! Dankzij de felle, vrolijke kleuren van de bedrukte drijvende sleutelhangers zijn ze ook altijd te herkennen tussen die van anderen. De drijvende sleutelhangers met logo hebben een praktische vorm, namelijk die van een ovaal.
Deze handige drijvende sleutelhangers bedrukken we door middel van een druktechniek die past bij schuimrubber, het materiaal waarvan de sleutelhangers zijn gemaakt. Op de voorzijde kunnen we uw drijvende sleutelhangers bedrukken door middel van doming, om uw logo of bedrijfsnaam een extra dimensie te geven. De drijvende sleutelhangers bedrukken we ook door middel van tampondruk. Een snelle en goede manier van drukken. We kunnen op zowel voor- als achterzijde drukken, alleen is aan de achterzijde enkel de tampondruk mogelijk.
Bestel en ontdek! Wij hebben voor elke bestellende klant een leuke verrassing, passend bij de bestelling. Wist u overigens al dat wij altijd pas drukken wanneer we uw akkoord hebben? U ontvangt een gratis digitale drukproef van ons na het bestellen. Dan kunt u ook meekijken, wel zo eerlijk! Dat meekijken kan daarna nog steeds! Door middel van ons Track & Tracesysteem kunt u uw pakket op de voet volgen. Toch nog even goed nadenken of dit het geschenk is dat u wilt? Wij kunnen u helpen met uw beslissing! Vraag een sample op en u ontvangt van ons een onbedrukt exemplaar, zodat u kunt bekijken, vergelijken en voelen of dit is wat u wilt voor uw relaties.
Productbeoordelingen
(8.7/10) Gebaseerd op 3 beoordelingen
Hulp nodig?
Advies
Bij vragen helpen we u
graag snel verder!
Uw voordelen als klant
- Ruim 10.000 relatiegeschenken te bedrukken
- Gratis sample ter beoordeling
- Geen start- en instelkosten bij bedrukte artikelen
- Gratis digitale drukproef bij bedrukte artikelen
- Gratis logoservice bij onbruikbare logo's
- Gratis verzending binnen de Benelux